Řadový rodinný dům 80m2

 Moderní řadový rodinný dům o rozloze 80 m2,  dispozice 3+KK, s krytým stáním a na vlastním pozemku, nabízí útulné bydlení za zajímavou cenu. Nadčasový design domu podtrhují dřevěná okna a venkovní žaluzie, malá energetická náročnost je samozřejmostí. Zahrádku za domem oceníte ve volné chvíli nebo při posezení s přáteli. Standardní vybavení domu je možno upravit dle vašeho přání...

 

Řadové rodinné domy jsou základními stavebními kameny celého obytného souboru, založeného na urbanistickém principu tzv. ´High Density, Low Rise´ - tedy nízkopodlažního bydlení o vyšší hustotě zastavění, tak, aby byla smysluplně využita ´zabraná´ volná půda a přesto byla zástavba svým měřítkem příjemná a přirozená. 

 


Jednotlivé řady rodinných domů jsou organizovány okolo drobných veřejných prostranství - ´náměstíček´ v tzv. hnízdech tvořících součást  základní struktury celého obytného souboru. Vnitřní dispozice domů mají jednoduché a logické vnitřní uspořádání s více transparentním přízemím otevřeným do vlastní zahrady a uzavřeným patrem skrývajícím soukromí ložnic a dětských pokojů.

 


Kupní cena domu na klíč, v provedení standard, včetně pozemku -