Řadový rodinný dům 130m2

 Prostornější řadový dům o rozloze 130 m2, dispozice 4+KK, včetně garáže,  krytého stání  a na vlastním pozemku. Svěží a nadčasový design domu podtrhují dřevěná okna a venkovní žaluzie, malá energetická náročnost je samozřejmostí. Zahrádku za domem oceníte ve volné chvíli nebo při posezení s přáteli. Standardní vybavení domu je možno upravit dle vašeho přání.

 

Řadové rodinné domy jsou základními stavebními kameny celého obytného souboru, založeného na urbanistickém principu tzv. ´High Density, Low Rise´ - tedy nízkopodlažního bydlení o vyšší hustotě zastavění, tak, aby byla smysluplně využita ´zabraná´ volná půda a přesto byla zástavba svým měřítkem příjemná a přirozená.

Jednotlivé řady rodinných domů jsou organizovány okolo drobných veřejných prostranství - ´náměstíček´ v tzv. hnízdech tvořících součást  základní struktury celého obytného souboru. Vnitřní dispozice domů mají jednoduché a logické vnitřní uspořádání s více transparentním přízemím otevřeným do vlastní zahrady a uzavřeným patrem skrývajícím soukromí ložnic a dětských pokojů.

Kupní cena domu na klíč, v provedení standard, včetně pozemku -